MENU

Zapraszamy do „Bigosu Czar” na pyszne obiady domowe przygotowywane na bieżąco ze świeżych i naturalnych produktów oraz własnych przetworów. Proponujemy tradycyjną kuchnię polską. Na miejscu oraz na wynos. Znajdziecie Państwo również dania wegetariańskie, sałatki, słodkości pieczone na miejscu.
Owszem dużą część naszego menu opieramy na przedmiotowej KAPUŚCIE, zatem zjecie u nas z dodatkiem kapusty: bigosy, kapusty gotowane i zasmażane, surówki, pierogi, krokiety, kotlety nadziewane kapustą, gołąbki, rogaliki z bigosem, zupy z kapustą, ale oprócz dań typowo kapustnych polecamy różnego rodzaju mięsa smażone, duszone, pieczone. Można zjeść wołowinę, wieprzowinę, drób pod różnymi postaciami
Wszystkie „rewolucyjne” dania przygotowujemy również, jako weki w słoikach, które możecie Państwo w każdej chwili zakupić do domu. (i tu zdjecie z wekami) Gołąbki w sosie pomidorowym 2szt, bigos marokański ostry z baraniną i papryką, bigos na zielono z cielęciną i koprem, bigos staropolski z wędzonymi dodatkami oraz rogaliki nadziewane bigosem, do których podajemy rossolnik (rosół z dodatkiem soku z naszej kiszonej kapusty). Mam nadzieje, że ugoszę Państwa smacznymi daniami i każdy z Was znajdzie dla siebie ulubione pozycje w menu. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia w lokalu Aneta Milewska
Aneta Milewska

Wysoka jakość usług

Jednym z najważniejszych zadań będzie przy tym dbałość o wysoką jakość oferowanych usług oraz różnorodność asortymentu, tak aby moi Goście byli w pełni usatysfakcjonowani z dostarczonej usługi i ponownie wybrali Bigosu Czar spośród innych funkcjonujących na rynku lokali. Mam nadzieję, że dość „bogate” menu, jakość, przystępna cena oraz sposób obsługi i atmosfera, jaką stworzyłam pozwoli Państwu miło tu spędzić czas. proszę o pozostawienie opinii po odwiedzinach a Państwa sugestie, ocena pozwili jeszcze mocniej kontrolować jakość usługi oraz „wychodzić” na przeciw Państwa oczekiwaniom.

Oferta komunijna

Zachęcamy do zorganizowania Komunii dziecka w naszej Restauracji. Menu ustalacie Państwo sami na podstawie naszych propozycji: obiad, przystawki, sałatki, wędliny pieczyste, pikle, deser, napoje zimnie i gorace bez ograniczeń. Około 35 osób.

Oferta Chrzciny

Chrzciny Twojej Pociechy – to powód do świętowania w rodzinnym gronie. Menu ustalacie Państwo sami na podstawie naszych propozycji: obiad, przystawki, sałatki, wędliny pieczyste, pikle, deser, napoje zimnie i gorace bez ograniczeń. Około 35 osób.

Oferta „Konsolacja”

Stracie bliskiej osoby towarzyszy ogromny ból i żal. W tak trudnym czasie ciężko jest myśleć o organizacji konsolacji, dlatego też przygotowanie tej uroczystości warto powierzyć profesjonalnemu zespołowi naszej restauracji. Zapraszamy do kontaktu z naszą restauracją a wszystko omówimy telefonicznie lub na miejscu.

Sprawdź jak nas znaleźć!